Kitüntetések, elismerések

Magyarország legjobb sportiskolája 2017 - III. és III. helyezés
2017. március 23-án a Sportiskolák Országos Szövetsége (SIOSZ) ünnepélyes keretek között nyolcadszor megrendezett SIOSZ Gálán az alábbi két oklevéllel jutalmazta meg intézményünket, melyeket ünnepélyes keretek között adtak át.

Magyarország legjobb sportiskolája 2016 - III. és III. helyezés

Magyarország legjobb sportiskolája 2015 - IV. és II. helyezés
2016. március 22-én a Sportiskolák Országos Szövetsége (SIOSZ) ünnepélyes keretek között hetedszer megrendezett SIOSZ Gálán az alábbi két oklevéllel jutalmazta meg intézményünket, melyeket ünnepélyes keretek között adtak át.

Magyarország legjobb sportiskolája 2014 - III. és IV. helyezés
2015. március 31-én a Sportiskolák Országos Szövetsége (SIOSZ) ünnepélyes keretek között hatodszor megrendezett SIOSZ Gálán az alábbi két oklevéllel jutalmazta meg intézményünket, melyeket ünnepélyes keretek között adtak át.

Magyarország legjobb sportiskolája 2013 - I. és III. helyezés
2014. április 10-én a Sportiskolák Országos Szövetsége (SIOSZ) ünnepélyes keretek között ötödször megrendezett SIOSZ Gálán az alábbi két oklevéllel és serleggel jutalmazta meg intézményünket, melyeket ünnepélyes keretek között adtak át.